Як ми уявляємо собі ідеальне місце для сну? У багатьох в підсвідомості вимальовується картинка величезного ліжка з високим матрацом і безліччю подушок. Але на жаль реалії такі, що живемо ми в більшості своїй не в будинках з великою квадратурою, а квартирах з невеликим метражем. Як бути в такому випадку, адже третину всього життя ми проводимо в стані сну?

   В такому випадку підійде ортопедичний диван - він не займає багато місця і поєднує в собі всі властивості і вигоди матраца, в результаті Ви купуєте здоровий сон і істотно економите власний простір.

   Як же вибрати ортопедичний диван і на що звернути увагу?

   Перш за все радимо звернути увагу на внутрішнє наповнення дивана - воно може бути декількох видів: пінополіуретан (скорочено ППУ), ППУ плюс ламелі і ППУ плюс пружинний блок. Якщо диван з наповненням ППУ плюс пружинний блок, пружини повинні бути незалежні один від одного (кожна в своєму чохлі) саме вони створюють зональність і забезпечують правильне положення хребта під час нічного відпочинку.

   Але спальне місце - не тільки матрац, бере участь вся конструкція дивана. Також при покупці зверніть увагу на каркас дивана, ніжки, ламелі - все повинно бути належної якості, без сколів і гострих виступів, каркас не повинен скрипіти. В такому дивані в розкладеному стані немає стиків або ж може бути 1 стик (якщо диван двомісний), вибирайте простішу систему розкладки, адже вона буде довго служити. З простих систем розкладки популярні "єврокнижка", "викатний" і "тік-так". Як правило в диванах-ортопедах є ніша для білизни.

   І звичайно ж найважливіша порада - протестуйте диван перед його придбанням. Вам повинно бути комфортно і приємно на ньому лежати. Адже Ваша головна задача- здоровий сон!